Медіа про нас

Нещодавно у Медіа Великих Історій вийшла стаття про щоденну роботу нашого фонду. В ній можна прочитати про те, як з кухні Наталія Дядюшко виросла ціла спільнота людей, які щодня готують сухі набори їжі, щоб передати нашим військовим на передову.
У нашому асортименті є «Файна Зупка», «Файний борщик», «Файний Сніданок», узвар та енергетичні батончики. За день ми можемо висушити до 250 кг овочів та розфасувати до 800 пакетів сухих страв. За місяць переробляємо 12 тон овочів (картоплі, буряка, моркви, цибулі, часнику, капусти та інших), а також 250 кг круп.
Прочитати можна за посиланням: bit.ly/3KJcxFT
Але це все було б неможливо без підтримки наших друзів і партнерів: фермерів, підприємців, церков, органів місцевого самоврядування, волонтерів та медсестер Медична Лабораторія Ескулаб.
Наталія Мишинська, Lviv Central Baptist Church, ОСББ ЖК Грінвуд, Брюховицька громада ми щиро вдячні за вашу допомогу.
Ми дуже вдячні за підтримку Ukrainian Baptist Theological Seminary, яка неодноразово допомагала крупами, овочами, і при будь якій нагоді завжди готова прийти на допомогу.
Наші волонтери, які вже рік за будь якої нагоди приходять у фонд допомагати: Deli Demchenko, @Іванна Мельник, @Чуприк Марія, Natalya Goncharik, Nadia Bar, @Леся Мартинюк, @Ірина Трофімчук, Галина Пастернак, Галина Радишин, Погранична Олексія, 11 класниця Катерина з Херсона. Дякуємо всім волонтерам,які возять наші борщики і зупки на передову !Дякуємо за вашу мужність!
Дякуємо за фінансову підтримку Michael Kostyuk і Аліні Костюк, Ivan Kosenko, Погорілець Богдану Васильовичу, медичній лабораторії Ескулаб. Також ми щиро дякуємо всім і кожному нашому благодійнику разом ми можемо зробити дуже багато добрих справ!
Приєднуйтесь до нашої команди волонтерів, заповнюйте форму на сайті https://esculabfoundation.com.ua/khochu-staty-volonterom

Дайджест допомоги від 17 січня 2024 року

З Різдвом Христовим

Дякуємо

Дайджест 13 грудня

відзнака CHARITY QUEEN AWARDS

Дякуємо за наше життя і майбутнє

Сьогодні кожен воїн — земний помічник Миколая

Міжнародний день волонтера: дякуємо усім, хто допомагає!

00л

Зварили файної зупки та борщу

00кг

Передали медикаментів

Виконали безліч добрих справ