Благодійний фонд Ескулаб розпочав роботу

Важкі воєнні часи проявили в українцях найкращі риси – ми об'єднуємось, піклуємось, допомагаємо один одному. А також втілюємо в життя свої давні мрії. Так сталось і з благодійним фондом Ескулаб, про який мріяли роками, а 7 квітня з ініціативи Наталі Дядюшко мрія стала реальністю.

 Фонд Ескулаб створений для допомоги військовим та громадянам, що постраждали внаслідок війни в Україні та  працює у трьох основних напрямках:

• Виготовлення сухпайків

• Забезпечення медикаментами

• Амуніція для військових

 На території медичної лабораторії «Ескулаб» розгорнули штаб, де збирають та координують допомогу. А  також тут працює справжній кухонний фронт! Щодня волонтери чистять, нарізають, висушують та фасують десятки пакетів «Файної зупки» та «Файного борщу» - сухпайків, з яких можна приготувати смачний обід у польових умовах.   

 «Два дні після початку війни проплакала, але зрозуміла, що так нічим не допоможу своїй країні… Спочатку готували овочі вдома з сусідами, а зараз у нас ціла команда, готуємо «Файну зупку»  для наших захисників та захисниць!» - говорить про створення фонду Наталя Дядюшко.

 До команди фонду Ескулаб уже долучились працівники медичної лабораторії  та допомогти можен кожен охочий – фізично або фінансово. Маємо бути надійним тилом для наших захисників та захисниць!

Дайджест допомоги від 17 січня 2024 року

З Різдвом Христовим

Дякуємо

Дайджест 13 грудня

відзнака CHARITY QUEEN AWARDS

Дякуємо за наше життя і майбутнє

Сьогодні кожен воїн — земний помічник Миколая

Міжнародний день волонтера: дякуємо усім, хто допомагає!

00л

Зварили файної зупки та борщу

00кг

Передали медикаментів

Виконали безліч добрих справ