Готуємо Файну зупку і Файний борщ - Благодійний фонд Ескулаб

Поки армія захищає нашу Батьківщину, команда фонду Ескулаб налагодила ціле виробництво сухпайків для наших захисників та захисниць! У  асортименті "Файний борщ" і чотири види "Файної Зупки": гречана, рисова, овочева та горохова. У паковання сухпайків вкладаємо усю нашу любов, вдячність та віру у перемогу, щоб кожен, хто куштуватиме готову страву, відчували домашній затишок. Беззаперечною перевагою таких  пайків є довготривалість зберігання та швидкість приготування, а також збереження корисних властивостей овочів.

Як готуються такі пайки?

Спочатку овочі миють та очищують, далі їх потрібно нарізати, однак деякі овочі потрібно спершу трохи зварити, аби не потемніли. Наступним кроком, скибки овочів відправляють  на спеціальну сушарку, маємо таких 16 штук. Завершальний етап – фасування, кожен пакет вміщує приблизно 700 г сухого продукту. З такого об’єму у польових умовах можна зварити 10 літрів зупки чи борщу!

Вже близько 620 пакетів «Файної зупки» та "Файного борщу" передано на фронт! Долучайтесь та допомагайте приготувати найсмачніші страви для військових та внутрішньо переміщених людей. Віримо, що спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу

Дайджест допомоги від 17 січня 2024 року

З Різдвом Христовим

Дякуємо

Дайджест 13 грудня

відзнака CHARITY QUEEN AWARDS

Дякуємо за наше життя і майбутнє

Сьогодні кожен воїн — земний помічник Миколая

Міжнародний день волонтера: дякуємо усім, хто допомагає!

00л

Зварили файної зупки та борщу

00кг

Передали медикаментів

Виконали безліч добрих справ